TIP na skvělý VÁNOČNÍ DÁREK » barevná dětská lampa | dárkový poukaz

Váš specialista na renovaci starožitných svítidel

Otevíráme novou dílnu a showroom v Boskovicích

Poslední dobou jsme bojovali v naší dílně s prostory, a tak bylo potřeba najít vetší prostory pro naši dílnu a showroom. A povedlo se.  

Kde se naše prostory nacházejí

Zcela ideální prostory pro náš business jsme objevili přímo v Boskovicích. Od naší původní dílny je ta nová vzdálená pouze 8 km, navíc je mnohem lépe dostupnější a to jak z ohledu parkování, tak i polohy.

Naše nové zázemí se nachází pouhých 400 m od samotného centra (náměstí) Boskovic, a to konkrétně na této adrese: Dr. Svěráka 2553/3, 680 01 Boskovice. Prostory jsou v novostavbě z roku 2017.

Pokud jste našimi zákazníky, jistě víte, že jsme měli svítidla z důvodu nedostatečného prostoru na více místech (adresách). Ale nyní je konečně vše na jednom místě. 

Fotky nové dílny

Fotky nového showroomu

Co u nás nyní najdete

Vaše svítidla u nás budou v bezpečí. Pokud nám svěříte svůj kousek na renovaci, nemusíte se o něj vůbec bát. Celý objekt je totiž profesionálně zabezpečen zabezpečovacím systémem napojeným na PCO, a navíc vše ještě jistí důmyslný kamerový systém. Společně s kombinací našeho šetrného přístupu ke všem svítidlům se budou mít u nás vaše svítidla jako v bavlnce.

Úpravu a přípravu prostorů a samotné stěhování jsme stihli za pouhý měsíc a půl. Zčásti, kde se nachází dílna, jsme pořídily i časosběrné video, které zachycuje nejdůležitější okamžiky ze samotného budování a stěhování. Mrkněte se na něj.  

Na termínu návštěvy se s vámi rádi domluvíme

Z časových důvodů budeme nadále fungovat jako doposud. To znamená v režimu, kdy nebudeme mít stálou otevírací dobu.

Pokud se tedy budete chtít za námi vypravit, nejprve mi prosím zavolejte nebo napište, abychom se domluvili na termínu návštěvy

Současně budeme stále působit především online. Veškerou nabídku aktuálně zrenovovaných svítidel proto naleznete zde na našem webu. Pokud budete chtít, můžete si je samozřejmě přijet prohlédnout osobně.

Co se týče svítidel před renovací, těch máme na webu jen pár. Pokud budete chtít vidět všechna svítidla před renovací, bude lepší přijet a prohlédnout si je osobně.

Co se týče renovace vašich svítidel, ideálně nejprve pošlete online poptávku s fotografiemi. Na základě toho vám zpracuji cenovou nabídku a následně se domluvíme na způsobu předání svítidla.

Budeme se těšit na vaši případnou návštěvu a renovaci vašich starožitných svítidel. Současně tímto srdečně děkuji všem, kteří se jakkoliv podíleli na přestěhování a vybudování nového zázemí pro naše podnikání.

Prohlédněte si starožitná svítidla

Upozornění na nové články do e-mailu?

Registrací dáváte souhlas se zpracováním vaší e-mailové adresy pro zasílání upozornění na nové články po dobu max. 5 let. Odhlásit se můžete kdykoliv jediným kliknutím v každém e-mailu.

Zpracováváme vaše osobní údaje. Jak údaje chráníme »

© Marek Pohunek | obchodní podmínky | ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign - tvoříme obchodně úspěšné weby